Twój e-mail
Treść wiadomości
WYŚLIJ WIADOMOŚĆ
WYŚLIJ WIADOMOŚĆ
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

KONTAKT

Normotech Adam Pokrywka

ul. Kopernika 13

63-940 Bojanowo

tel. +48 668 414 176

adam@normotech.pl

ADRES

MENU

Normosfera

Wytwornice wody redox

Generatory tlenu

Generatory wodoru

Turbiny bocznokanałowe

System przepakowania śluzy

Przepompownie wody

Automatyka

Przenośne zestawy pomiarowe

Normobaria

Gotowe maszynownie

Serwis

Normosfera

Skład powietrza w normosferze:

  • tlenu (30%)
  • dwutlenku węgla (1% – 3%)
  • wodoru (0,2% – 0,5%)

Większość stosowanych przez nas maszyn jest naszej produkcji dzięki czemu są odpowiednio dostosowane do potrzeb.
Wykonujemy montaż maszyn utrzymujących warunki normosferyczne oraz komputera sterującego tuż obok pomieszczenia, które ma spełniać warunki normosfery (ze względu na hałas generowany przez maszyny sugeruje się, aby stały one poza sypialnią). Gazy doprowadzane są przewodami bezpośrednio przez ścianę do sypialni uzyskując odpowiednie wartości wyżej wymienionych gazów.

Oprócz maszyn, wyposażamy normosferę w niezbędne czujniki wysokiej jakości. Będziecie Państwo mieli możliwość podglądu stężenia gazów nie tylko dzięki czujnikom, ale także aplikacji na smatfonie.

W jaki sposób przebywanie w normosferze wpływa na zdrowie?

 

 

Spanie w normosferycznych warunkach bardzo korzystnie wpływa na jakość snu oraz zdrowie. Większa ilość dwutlenku węgla w powietrzu powoduje, że organizm przyswaja więcej tlenu, dzięki czemu jest lepiej dotleniony.

Wodór natomiast bezpośrednio neutralizuje rodniki hydroksylowe oraz aktywuje antyoksydanty wewnątrz komórek umożliwiając ich długotrwałą ochronę. Przyswajanie wodoru pod postacią inhalacji w formie normosfery jest sposobem zwalczania stresu oksydacyjnego, który jest przyczyną wielu chorób.

W celu utrzymania normosferycznych warunków należy przygotować odpowiednio pomieszczenie, uszczelniając okna, stosując szczelne drzwi, montując klimatyzator oraz przysłaniając kratki wentylacyjne.

Pomieszczenie w którym znajdują się maszyny i urządzenia wytwarzające gazy powinno być dobrze wentylowane.

Normosfera, czyli pomieszczenie w którym powietrze zawiera więcej tlenu, dwutlenku węgla oraz wodoru. Normosfera daje możliwość przebywania w prozdrowotnej atmosferze wszystkim, którzy chcą skorzystać z bezpiecznej terapii tlenowej, dwutlenkowej oraz wodorowej. Tym samym stanowi doskonały środek prowadzący do osiągnięcia prawdziwej długowieczności, czyli długiego życia w dobrym zdrowiu.

Atmosfera Normosfery kontrolowana jest przez komputer sterujący. Poziom gazów wyświetlany jest na monitorach, oraz aplikacji w smartfonie.

Przykładowy zrzut ekranu, wersja normobaria

Mierniki składu powietrza marki normotech są wysokiej jakości czujnikami, które zawsze mierzą wartość rzeczywistą. Oznacza to że podana wartość jest zmierzona od 0 a nie od różnicy z wartością zewnętrzną. Dzięki temu zawsze mamy pogląd na realną wartość składu powietrza.

Normosferę najkorzystniej jest wykonać w pomieszczeniu w którym długo przebywamy na przykład w sypialni lub biurze

Wraz z rozwojem naszej firmy stworzyliśmy system normosfery do samodzielnego montażu.

 

 

 

 

Pobierz

Pobierz artykuł i dowiedz się więcej