Twój e-mail
Treść wiadomości
WYŚLIJ WIADOMOŚĆ
WYŚLIJ WIADOMOŚĆ
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

KONTAKT

Normotech Adam Pokrywka

ul. Kopernika 13

63-940 Bojanowo

tel. +48 668 414 176

adam@normotech.pl

ADRES

MENU

Normosfera

Wytwornice wody redox

Generatory tlenu

Generatory wodoru

Turbiny bocznokanałowe

System przepakowania śluzy

Przepompownie wody

Automatyka

Przenośne zestawy pomiarowe

Normobaria

Gotowe maszynownie

Serwis

Komory normobaryczne

Realizujemy budowę komór normobarycznych

Zapraszamy do współpracy każdego kto marzy o posiadaniu własnej komory normobarycznej. Doświadczenie jakie zdobyliśmy na przestrzeni lat sprawia że budowane przez nas normobarie są produktem wysokiej jakości. Zastosowane urządzenia służące wytworzeniu atmosfery normobarycznej są w większości przez nas produkowane. Zajęliśmy się tym ważnym elementem ze względu na brak dostępnych maszyn na rynku które w 100% będą potrafiły wytworzyć atmosferę normobaryczną niezawodnie i bezobsługowo przez wiele lat.

 

Pomagamy w budowie komór normobarycznych na każdym etapie produkcji. Zajmujemy się budowaniem normobarii od podstaw według indywidualnego projektu klienta. Dzięki czemu nasze normobarie są dopasowane do potrzeb. Doświadczenie jakie zdobyliśmy na przestrzeni lat teraz owocuje niezawodnością naszych komór.

Budowane przez nas komory normobaryczne spełniają wszystkie normy bezpieczeństwa, a zastosowane urządzenia posiadają wszelkie niezbędne certyfikaty.

Wysoka jakość stosowanych przez nas urządzeń oraz profejonalny sposób podłączenia i funkcjonowania budowanych przez nas normobarii spowodowała że maszyny i urządzenia są praktycznie bezawaryjne i  bezobsługowe.

 

Zapraszamy do współpracy.

Więcej informacji:
adampokrywka3@gmail.com

tel. 668414176