Wytwornice wody REDOX

Woda REDOX, czyli woda doskonała.


Dlaczego woda REDOX jest wodą doskonałą?

> Zredukowana – posiadająca niski potencjał redoks, minimum -300 mV

> Energetycznie zrównoważona – przegotowana, czyli neutralna dla organizmu

> Krystalicznie czysta – pozbawiona przypadkowych minerałów oraz szkodliwych związków chemicznych i biologicznych

> Poddana technologii strukturyzacji wody – posiadająca uporządkowaną strukturę molekularną

Woda redoks ma niezwykłe właściwości antyoksydacyjne. Zawarty w niej wodór pozwala zneutralizować wolne rodniki hydroksylowe, będące przyczyną wielu chorób i starzenia się. W przeciwieństwie do innych wód butelkowanych, nie wychładza organizmu, gdyż zostaje przegotowana, co zmienia jej charakter na obojętny.

Dzięki zastosowaniu technologii odwróconej osmozy, jest dokładnie przefiltrowana i pozbawiona wszelkich zanieczyszczeń. Swoją wysoką biodostępność i korzystne działanie na organizm zawdzięcza strukturze, która pozwala doskonale przepłukiwać tkanki i nawadniać, jednocześnie oczyszczając z toksyn.

Maszyna do wody REDOX - duża

Maszyna produkuje ok. 6 l wody podczas jednego cyklu. Po rozpoczęciu wybierania wody od razu rozpoczyna się następny cykl produkcyjny, dzięki temu czas oczekiwania na następną porcję po wykorzystaniu wody skraca się do ok. kilku-kilkunastu minut.

Maszyna zostaje zamontowana przez naszych wykwalifikowanych pracowników. Do prawidłowego funkcjonowania niezbędne jest podłączenie do maszyny dopływu bieżącej wody i odpływu do kanalizacji, dostęp do prądu oraz zamontowanie kranika np. w blacie.

Maszyna do wody REDOX - mała

Maszyna produkuje ok. 2 l wody podczas jednego cyklu. Po rozpoczęciu wybierania wody od razu rozpoczyna się następny cykl produkcyjny, dzięki temu czas oczekiwania na następną porcję po wykorzystaniu wody skraca się do ok. kilku-kilkunastu minut.

Maszyna zostaje zamontowana przez naszych wykwalifikowanych pracowników. Do prawidłowego funkcjonowania niezbędne jest podłączenie do maszyny dopływu bieżącej wody i odpływu do kanalizacji, dostęp do prądu oraz zamontowanie kranika np. w blacie. Maszyna z powodzeniem może zostać ukryta w szafce kuchennej pod zlewem lub pomieszczeniu gospodarczym.

 

Dane techniczne

Maszyna duża (cena: 27 000 zł netto) Maszyna mała (cena: 17 000 zł netto)
Wymiary wys. 1010 mm, szer. 650 mm, gł. 300 mm wys. 450 mm, szer. 500 mm, gł. 350 mm
Pojemność 6 L 2 L

Pobierz ulotkę